Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników
Polish Society of Gynecologists and Obstetricians
(dawniej Polskie Towarzystwo Ginekologiczne)

XI Sympozjum Aktualne Problemy Perinatologii

Strona www: www.grupamedica.pl/xi-sympozjum-aktualne-problemy-perinatologii

Data rozpoczęcia: 06 Czerwiec 2019

Data zakończenia: 08 Czerwiec 2019

Miejsce: Polska

Miejscowość: Zakopane

Adres: HOTEL NOSALOWY DWÓR ul. Oswalda Balzera 21 d Zakopane

Kraj: Poland

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na XI ogólnopolskie spotkanie z Aktualnymi Problemami w Perinatologii, które zgodnie z tradycją odbędzie się w Zakopanem, w Hotelu Nosalowy Dwór.

Pragnieniemy kontynuować opartą na interakcji i rozmowach z ekspertami formułę naszego Sympozjum, która spotkała się z Państwa uznaniem w poprzedniej edycji.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji opartej o ciekawe i kontrowersyjne panele tematyczne, prezentację przypadków, diagnostyczne zagadki dla publiczności oraz interaktywne pytania do wykładowców. Zaprezentujemy standardy w postępowaniu terapeutycznym oraz ich skuteczne zastosowanie w praktyce klinicznej.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby w tematyce sesji odnaleźli Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu codziennej praktyki położniczej. Zaproszeni przez nas wykładowcy to uznani eksperci w dziedzinie perinatologii i położnictwa.

Zachęcamy do zapoznania się z listą proponowanych przez nas warsztatów, dających możliwość doskonalenia praktycznych umiejętności w dziedzinie perinatologii. Staraliśmy się, aby tematyka zajęć praktycznych zainteresowała nie tylko ekspertów w dziedzinie ultrasonografii, ale też każdego lekarza praktyka.

W związku z Państwa zainteresowaniem po raz kolejny nasze sympozjum uświetni praktyczny kurs próżniociągu położniczego prowadzony przez ekspertów z grupy Vacca Research.

W dniach 7-8 czerwca 2019 r. wywołamy ekspertów do tablicy, by rozwiać wasze wątpliwości!

Serdecznie zapraszam

Prof. Hubert Huras
PRZEWODNICZĄCY KOMITETU NAUKOWEGO
Małopolski Konsultant ds. położnictwa, ginekologii i perinatologii
Klinika Położnictwa i Perinatologii, Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Więcej informacji