Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników
Polish Society of Gynecologists and Obstetricians
(dawniej Polskie Towarzystwo Ginekologiczne)
Kategorie

V Konferencja Cukrzyca i ciąża

Strona www: www.trudnaciaza.pl

Data rozpoczęcia: 17 Listopad 2018

Data zakończenia: 17 Listopad 2018

Miejsce: Polska

Miejscowość: Poznań

Kraj: Poland

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Szanowni Państwo,

Także tej jesieni, już po raz piąty, w imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na konferencję Cukrzyca i ciąża, która odbędzie się w dniu 17.11.2018 r. w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Odpowiadając na Państwa potrzeby, także i w tym roku przewidujemy interdyscyplinarny charakter konferencji, zapraszając do grona Wykładowców uznane Autorytety zajmujące
się diabetologią położniczą. W tym roku chcemy również poświęcić uwagę zagadnieniom związanym z otyłością i ciążą oraz praktycznym aspektom prawidłowego odżywiania i dietoterapii w tych schorzeniach u ciężarnych.

Wzorem lat ubiegłych, chcemy również kontynuować cenioną przez Państwa formułę warsztatów i analizy przypadków klinicznych, które stwarzają możliwości dyskusji praktycznych zagadnień istotnych dla klinicystów chcących jak najlepiej służyć tej grupie ciężarnych.

Wierzymy, że organizowana po raz piąty konferencja spotka się ponownie z Państwa pozytywnym przyjęciem, jako spotkanie naukowo-szkoleniowe szerokiego gremium słuchaczy zajmujących się otyłością, cukrzycą i ciążą, jako forum edukacji, wymiany poglądów i wspólnego wypracowywania rekomendacji, przyczyniających się do zapewnienia nowoczesnej i stojącej na wysokim poziomie opieki medycznej adresowanej do tej rosnącej populacji młodych kobiet.

Zgłoszenia prosimy kierować do p. Magdaleny Owczarczak, na adres mailowy: kontakt@trudnaciaza.pl, z dopiskiem Konferencja „Cukrzyca i ciąża”.
Rejestrować możemy tylko tych uczestników, którzy dołączą dowód wpłaty i wypełniony kwestionariusz zgłoszeniowy.
Koszt udziału w Konferencji: 250,00 PLN
Wpłaty prosimy kierować na konto: 53 1020 4027 0000 1902 0361 4419

 

Do zobaczenia w Poznaniu!

Prof. dr hab. Ewa Wender–Ożegowska

Kierownik Kliniki Rozrodczości UMP

Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Postępu w Medycynie Człowieka

Kwestionariusz zgłoszeniowy

Kategorie