Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników
Polish Society of Gynecologists and Obstetricians
(dawniej Polskie Towarzystwo Ginekologiczne)
Kategorie

Kongres Medyczny "Varia Medica" 2017

Strona www: http://www.kongres.viamedica.pl/1.2017/pl/Szanowni_Panstwo___5.html

Data rozpoczęcia: 30 Listopad 2017

Data zakończenia: 02 Grudzień 2017

Miejsce: Polska

Miejscowość: Warszawa

Adres: Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, ul. Grzybowska 63

Kraj: Poland

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że Via Medica obchodzi jubileusz swojego istnienia. Od 25 lat wspieramy środowisko medyczne w Polsce, przekazując rzetelną wiedzę lekarzom, współpracując z wieloma towarzystwami medycznymi oraz ośrodkami naukowymi z całego kraju oraz wieloma instytucjami zagranicznymi. Zgodnie z misją naszego wydawnictwa — „Z pasją ku wiedzy” — pragniemy, aby jubileuszowi przyświecała idea edukacyjna. Postanowiliśmy uczcić ten niezwykły dla nas rok spotkaniem z Państwem podczas Kongresu Medycznego Varia Medica 2017, który odbędzie się w dniach 30 listopada — 2 grudnia 2017 roku, w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie. Patronat nad Kongresem Varia Medica objęli Rektorzy wiodących uczelni medycznych.

Przygotowaliśmy dla Państwa interesujący program naukowy, w którym znajdzie się wiele aktualnych i różnorodnych tematów. Tradycją organizowanych przez nas konferencji są — poza sesjami dydaktycznymi i prezentacją doniesień naukowych — sesje poświęcone ciekawym i trudnym przypadkom z Państwa praktyki klinicznej, które dodatkowo będą omawiane przez wybitnych ekspertów.

Mamy nadzieję, że Kongres Medyczny Varia Medica 2017 stanie się okazją do spotkania lekarzy z rożnych dziedzin, takich jak kardiologia, hematologia, nadciśnienie tętnicze, geriatria, reumatologia, pneumologia, ginekologia, diabetologia, endokrynologia, gastroenterologia, hepatologia oraz dermatologia.

Serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia w Warszawie!

prof. dr hab. n. med. Andrzej Tykarski

Przewodniczący Komitetu Naukowego

oraz

dr n. med. Janusz Popaszkiewicz

Prezes Zarządu Via Medica

Kategorie