Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników
Polish Society of Gynecologists and Obstetricians
(dawniej Polskie Towarzystwo Ginekologiczne)
  • >PTG
  • >Lekarze
  • >Konferencje
  • >I Konferencja Edukacyjna Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników „Praktyczne aspekty w położnictwie i ginekologii 2017”
Kategorie

I Konferencja Edukacyjna Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników „Praktyczne aspekty w położnictwie i ginekologii 2017”

Strona www: http://90c.pl/poloznictwoiginekologia/

Data rozpoczęcia: 15 Wrzesień 2017

Data zakończenia: 16 Wrzesień 2017

Miejsce: Polska

Miejscowość: Łódź

Adres: Hotel DoubleTree by Hilton

Kraj: Poland

Szanowni Państwo,

mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na konferencję Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników poświęconą praktycznym aspektom różnorodnych procedur, jakie na co dzień wykonujemy w swojej praktyce ginekologiczno-położniczej.

Wyjątkowość naszej konferencji polega na tym, iż większość wykładowców zaprezentuje krótkie nagrania wideo powszechnych i rzadziej wykonywanych procedur, z autorską propozycją postępowania okołozabiegowego. Podjęte zostaną starania dokładnego opisania takich zabiegów jak: tamponada macicy, szew okrężny szyjki macicy, inseminacja, usunięcie ciąży w bliźnie, histeroskopia ambulatoryjna i wiele innych.

W trakcie konferencji będą mieli Państwo unikalną okazję wspólnie przedyskutować opis poszczególnych zabiegów i wpłynąć na ich ostateczny kształt.

Niedługo po konferencji postaramy się, aby najważniejsze zabiegi uzyskały odpowiednie wystandaryzowane opisy, łącznie ze zgodą na zabieg i listą kontrolną, tzw. checklistą. Sukcesywnie będą one umieszczone na stronie PTGP, tak aby były powszechnie dostępne dla wszystkich członków Towarzystwa.

Serdecznie zapraszamy

prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś
prof. dr hab. n. med. Piotr Laudański
prof. dr hab. n. med. Wojciech Rokita
prof. dr hab. n. med. Robert Spaczyński

Kategorie