Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników
Polish Society of Gynecologists and Obstetricians
(dawniej Polskie Towarzystwo Ginekologiczne)
Kategorie

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników patronem kampanii „Zdrowie Kobiety”

26 Czerwiec 2017

Już dziś wraz z dziennikiem Rzeczpospolita ukaże się po raz 11. projekt realizowany przez grupę mediową Mediaplanet „Zdrowie Kobiety”. Jest to autorski tytuł, wydawany od roku 2008 w 16 krajach na całym świecie!

Projekt „ZDROWIE KOBIETY” to kampania, która na stałe wpisała się w plany wydawnicze Mediaplanet. Celem kampanii jest nagłośnienie najważniejszych zagadnień istotnych dla czytelników, jeśli chodzi o problemy zdrowotne kobiet. Poruszymy tematy związane zarówno z psychicznym, jak i z fizycznym zdrowiem kobiet, ich aktywnością oraz samopoczuciem oraz macierzyństwem. Dzięki artykułom stworzonym przy współpracy z wybitnymi ekspertami omówiliśmy szereg tematów mających na celu podniesienie społecznej świadomości na tematy dotyczące zdrowia kobiet. Nasza kampania to ciekawe źródło informacji oraz odpowiedź na społeczną potrzebę propagowania wiedzy na tematy zdrowotne.

W kampanii skupiliśmy się na dotarciu do jak najszerszej grupy docelowej, stąd też omówiliśmy najważniejsze dolegliwości, które dosięgają konkretne grupy wiekowe. Publikacja jest kompendium wiedzy o profilaktyce, diagnostyce i leczeniu kobiecych problemów.

Wszystkie treści prasowe wraz z ich rozszerzeniami umieszczone zostaną także na portalu www.kobieta-zdrowie.pl.

Wsparciem i patronatem merytorycznym objęli nas następujący eksperci:

prof. dr hab. n. med. Violetta Skrzypulec-Plinta, dr n. med. Piotr Dąbrowiecki, prof. dr hab. n med. Tomasz Paszkowski, dr n. med. Wojciech Mikusek, dr Leszek Kraj, dr n. med. Lidia Darada-Ledzion, dr n. med. Agnieszka A. Pawlik, Ilona Junga, Iga Misiak Stodulska, Monika Rachtan – autorka bloga o zdrowym żywieniu www.szczyptasoli.pl oraz mgr Klaudia Wiśniewska i dr n. med. Agnieszka Jarosz

oraz organizacje i Stowarzyszenia:

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników, Instytut Żywności i Żywienia, Polskie Towarzystwo Trychologiczne, Polskie Towarzystwo Podologiczne, Stowarzyszenia Amazonki, Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP oraz Poradnikzdrowie.pl i inni.

Z okładki uśmiecha się do nas Karolina Szostak – dziennikarka sportowa, reporterka oraz prezenterka telewizyjna. Pani Karolina opowie o swojej spektakularnej metamorfozie, zdrowym żywieniu oraz aktywności fizycznej.

Poruszyliśmy tematykę związaną m.in. z chorobami serca, stworzyliśmy dział dotyczący chorób płuc oraz skóry, zwróciliśmy uwagę na życie pacjentek ze stwardnieniem rozsianym. Wskazaliśmy, w jaki sposób można radzić sobie z nietolerancjami pokarmowymi i co zrobić, aby wprowadzając niewielkie zmiany w swoich codziennych czynnościach i nawykach, cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją „Zdrowie Kobiety”!

Zespół Mediaplanet Polska

Kategorie