Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników
Polish Society of Gynecologists and Obstetricians
(dawniej Polskie Towarzystwo Ginekologiczne)
Kategorie

Aktualności

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne pacjentek oraz bezpieczeństwo prawne lekarzy ginekologów-położników, pragniemy zająć stanowisko w zakresie niektórych aspektów toczącej się obecnie debaty publicznej na temat regulacji prawnych dotyczących przerywania ciąży.

więcej STANOWISKO PTG WS. DEBATY PUBLICZNEJ DOTYCZĄCEJ POSTULOWANYCH ZMIAN W ZAKRESIE PRAWNEJ DOPUSZCZALNOŚCI WYKONYWANIA ZABIEGU PRZERYWANIA CIĄŻY

Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej rozpoczyna bezpłatną dystrybucję wytycznych przygotowanych przez The Royal College of Radiologists.

więcej Wytyczne dla lekarzy kierujących na badania obrazowe - bezpłatna dystrybucja

Komunikat Sekcji Ultrasonografii PTG

Data: 14 Wrzesień 2016

Zgodnie z zaleceniami PTG Zarząd Sekcji Ultrasonografii PTG jednogłośnie przyznał członkom Towarzystwa 20% zniżki na uczestnictwo w kursach i konferencjach organizowanych pod patronatem Sekcji USG PTG.

więcej Komunikat Sekcji Ultrasonografii PTG

Program, publikowany od numeru 5/2005 „Medycyny Praktycznej – Ginekologii i Położnictwa”, uzyskał patronat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a kierownictwo naukowe sprawuje nad nim profesor Jan Kotarski.

więcej Program edukacyjny „Postępy w ginekologii i położnictwie”

Rekomendacje NTM

Data: 29 Czerwiec 2016

Celem projektu jest zebranie z naszych środowisk opinii, komentarzy i uwag, będących podstawą do opracowania wytycznych w postępowaniu z pcjanetem z nietrzymaniem moczu (NTM).

więcej Rekomendacje NTM

Kategorie