Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników
Polish Society of Gynecologists and Obstetricians
(dawniej Polskie Towarzystwo Ginekologiczne)

Drugie spotkanie Klubu 35

3 Styczeń 2017

W dniu 25 listopada 2016 r. dzięki wsparciu firmy Polpharma odbyło się drugie spotkanie Klubu 35. Było to nie tylko regularne spotkanie członków Klubu, ale także spotkanie wyborcze. W wyniku głosowania wybrano Przewodniczącego Klubu 35, którym jednogłośnie został dr n. med. Przemysław Kosiński. Przewodniczący zaprezentował plany wspólnej pracy naukowej i tematy szkoleń dla wszystkich członków. Bezpośrednio po spotkaniu odbyło się szkolenie z umiejętności prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych prowadzone przez pana Tomasza Kammela – dziennikarza, trenera personalnego, specjalistę z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Program szkolenia:

  1. Klucz do sukcesu w komunikacji – pierwsze wrażenie. Ile trwa, jak je osiągnąć́ i jak je utrzymać? Teoria i ćwiczenia.
  2. Jak od samego początku budować́ wieź́ i świetne relacje ze słuchaczami.
  3. Sposoby walki z tremą. Jak uczynić́ z tremy motywator i osobistego ochroniarza? Teoria i ćwiczenia.

Spotkanie zakończyło się zwiedzaniem największej prywatnej galerii sztuki współczesnej Spectra Art Space Anny i Jerzego Staraków, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć wystawę skonstruowaną wokół wizjonerskiej koncepcji Ryszarda Winiarskiego, sformułowanej i realizowanej przez niego w latach 70. jako tzw. Salony Gier. Kolejne spotkanie członków Klubu 35 zaplanowano na wiosnę 2017 r.